Złuszczanie-oczyszczanie skóry twarzy

Peeling kawitacyjny

opis zabiegu: dzięki ultradźwiękom usuwany jest martwy naskórek oraz zalegające w porach sebum. Zabieg poprawia mikro-krążenie i sprawia, że skóra jest dotleniona, nabiera blasku i staje się delikatniejsza. Zabieg jest bezbolesny.
zalecana ilość zabiegów: seria 6-10 zabiegów, 1 raz w tygodniu
czas trwania: około 30 minut.
cena zabiegu: 60 zł.

Oczyszczanie tradycyjne

opis zabiegu: polega na dokładnym usunięciu zmian skórnych. wykorzystujemy tu kosmetyki dobrane indywidualnie do rodzaju skóry. składa się z wykonania peelingu, nałożenia maski rozpulchniającej oraz otwierającej pory i przygotowania skóry do oczyszczenia. po manualnym usunięciu zaskórniaków, kładziemy maskę zwężająca pory.
zalecana ilość zabiegów: raz na 6 miesięcy
czas trwania: około 90-120 minut.
cena zabiegu: 130 zł (+ ultradźwięki – 170 zł).

Mikrodermabrazja diamentowa

(mikrodermabrazja + ampułka + maska)
opis zabiegu: głowica pokryta kryształkami diamentu złuszcza martwy naskórek, który zostaje wciągnięty przez specjalną pompę. zmarszczki zostają spłycone, przebarwienia rozjaśnione, a skóra zregenerowana. pobudzona jest produkcja kolagenu i elastyny, pobudzone zostaje krążenie krwi i limfy. zwiększona jest zdolność absorpcji kosmetyków. to świetna alternatywa dla osób źle zanoszących peeling chemiczny.
mikrodermabrazja diamentowaseria 6-8 zabiegów, co 7-14 dni w zależności od cery
twarz + szyja czas trwania: 80 minut.
cena zabiegu: 160 zł.
twarz + szyja + dekolt czas trwania: 100 minut.
cena zabiegu: 200 zł.

Mezoterapia mikroigłowa

(kwasy + mezoterapia + ampułka + maska)
opis zabiegu: mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu dermapenem z mikroigłami wybranych okolic twarzy lub innych części ciała. mezoterapia cienkoigłowa pobudza skórę do intensywnej regeneracji – zjawisko zaczerwienienia i opuchnięcia powstające przy zabiegu znika w ciągu 1-3 dni. wykonanie serii zabiegów skutkuje zwiększeniem napięcia i elastyczności skóry, poprawia się jej ujędrnienie i zredukowane zostają zmarszczki. zabieg jest bezpieczny i szybki. nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok do każdego typu cery. koszt indywidualnie przypisanego do każdej klientki rolera wliczona w cenę.
zalecana ilość zabiegów: 4-6 zabiegów, co 2 tygodnie
czas: do 70 minut.
cena:
200 zł (twarz)
• 250 zł (twarz + szyja)
• 300 zł (twarz + szyja + dekolt)

Kwas migdałowy

opis zabiegu: kwas migdałowy pobudza skórę do produkcji kolagenu. poza tym wygładza, złuszcza i rozjaśnia przebarwienia. ma także działanie przeciwzapalne i powoduje częściową remisję zmian naczynkowych.
zalecana ilość zabiegów: 6 (raz w tygodniu)
czas: około 30 minut.
cena zabiegu: twarz + szyja – 150 zł (+ dekolt – 200 zł).

Sugerowany kosmetyk do pielęgnacji link