Złoto – to co dziewczyny lubią najbardziej!

Złoto – to co dziewczyny lubią najbardziej!

Dziewczyny kochają diamenty… i złoto!

A my szykujemy dla Was coś niezwykłego: zabieg marki Afrodita z 24-karatowym złotem!

To nie żarty – w skład kosmetyków wchodzi 24Ka złoto! Opórcz niego także izoflawony sojowe, ekstrakt z marchwi, olej Limnanthes Alba oraz ze strączyńca wąskolistnego, beta – glukan, dobroczynne witaminy młodości: A i E oraz masło kakaowe i karite.

Zaczynamy od oczyszczenia skóry za pomocą mleczka HYALURON oraz pianki CHAMOMILE SENSITIVE. Następnie wykonujemy peeling dostsowany do typu cery. Nakładamy później tonik HYALURON oraz aplikujemy ampułki PURE GOLD. Następnie na twarzy Klientki przykładamy Złote Płatki w miejscach, gdzie lokalizuje się najwięcej zmarszczek. Kolejny etap to masaż na Masce ze Złotem GOLD 24 Ka, w którym dokładnie rozmasowywane są cienką warstwę Maski ze Złotem GOLD 24 Ka. W kolejnym etapie rozprowadzana jest rozgrzana parafina GOLD 24 Ka (ok. 2- 3 warstwy maski parafinowej). Po kilkudziesięciu minutach jest ona usuwana, a jej pozostałości wmasowane są w skórę.
Szczególnie polecamy go Klientkom, które chciałyby przyspieszyć proces regeneracji skóry, poprawić jej nawilżenie oraz znacznie ją odżywić. Zabieg ma działanie liftingujące, spłyca zmarszczki i znacznie rozświetla ją oraz poprawia koloryt.
Zabieg przeznaczony do skóry: suchej, atroficznej, zniszczonej, osłabionej, dojrzałej, szarej i pozbawionej blasku oraz dla osób z menopauzalnym starzeniem skóry.

Czas zabiegu: 80 min. (z żelazkiem przeciwzmarszczkowym – 105 min.)

Cena zabiegu: 150 zł (z żelazkiem przeciwzmarszczkowym 190 zł)

Jak zawsze zakup zabiegu/-ów możliwy jest u nas także w opcji karnetowej!
Szczegóły o naszych nowych zabiegach, które przywieźliśmy z ostatnich szkoleń kosmetycznych na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

Serdecznie zapraszamy do Gabinetu Kosmetycznego Prestige na ul. Dąbrowskiego 18G.

Foto: Kosmetyk 24