Wy pytacie, my odpowiadamy! Depilacja FILM WAX.

Wy pytacie, my odpowiadamy! Depilacja FILM WAX.

W Prestige porady kosmetyczne dla naszych Klientek są bezpłatne – jeśli macie wątpliwości, jesteście ciekawe szczegółów zabiegów – nie krępujcie się i piszcie – podpowiemy na każde pytanie! Dziś o depilacji:

Co to jest FILM WAX?
To niezwykle estetyczny rodzaj wosku, który podczas depilacji nie wywołuje podrażnień. Depilacja woskami typu „film” polega na nałożeniu jednorazową szpatułką cienkiej warstwy wosku i usunięcie jej bezpośrednio ze skóry bez użycia pasków fizelinowych.

Czym ta metoda rózni się od depilacji tradycyjnym woskiem?
Jest to metoda bardzo ekonomiczna, czysta i bezpieczna, gdyż nałożony wosk nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosów. Dzięki temu podczas jego usuwania nie naruszana jest struktura skóry.Nie stosuje się po zabiegu żadnych preparatów oczyszczających z nadmiaru wosku. Wszystko dlatego, że po zabiegu pozostaje ona idealnie czysta.

Czy to prawda, że jest to zabieg bezbolesny?
Metoda ta nie powoduje znacznego podrażnienia skóry, dlatego jest bardzo lubiana przez Klientki.

Słyszałam, że to dobre dla alergiczek, czy to prawda?
Tak, ale nie tylko! Nie wywołuje żadnych podrażnień. Jest szczególnie polecana dla osób, które mają delikatną cerę, a także suchą! Bez problemu można tą metodą depilować miejsca intymne (bardzo głębokie bikini) oraz bardzo wrażliwych i delikatnych (wąsik, bródka, baczki, policzki, pachy). Stosowana także u kobiet spodziewających się dziecka.

Ile trwa zabieg i jakie są ceny?
Czas trwania zabiegu zależy od depilowanych części ciała. A ceny w Prestige są naprawdę okazyjne i od lat niezmienne: wąsik: 10 zł (10 minut), wąsik + broda: 15 zł (15 minut), cała twarz: 25 zł (30 minut), okolice bikini: 40 zł (20 minut), bikini brazylijskie: 55 zł (45 minut), pachy: 25 zł (30 minut).