Uwaga – październikowa niespodzianka :)

Uwaga – październikowa niespodzianka :)

Dopadła Was jesienna słota? Wszelkie smutki proponujemy odgonić w przyjemnych okolicznościach w Gabinecie Prestige!
Korzyść jest potrójna!
Po pierwsze poprawicie swój nastrój i zrelaksujecie się – proponujemy Wam zabieg BODY WRAPPING z chłodzącym kremem GRAPEFRUIT i CERKOPIA firmy Afrodita, który trwa niemal 2 godziny (1h45m) – jest mega przyjemny (wygrzewasz się pod elektrycznym kocem, podczas gdy kosmetyki działają na Twoje ciało) i przynosi tylko jedną ujmę – w centymetrach (nawet 5 cm mniej!). No właśnie – po drugie skutecznie zwalcza cellulit i odświeża skórę całego ciała. A po trzecie w naszej promocji zyskujecie dodatkowe zabiegi całkiem gratis – podczas zabiegu BODY WRAPPING’u zrobimy Wam masaż twarzy i nałożymy maseczkę zupełnie za darmo!

Zabieg zwalcza cellulit (zwłaszcza typu twardego), zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się tkanki tłuszczowej, nawilża, uelastycznia, ujędrnia i odżywia skórę, jest idealny dla osób z żylakami i naczynkowością.

Cena zabiegu to 170 złotych (pamiętajcie, że trwa niemal 2 godziny, a w cenie oferujemy Wam masaż i maseczkę – oszczędzacie 60 złotych!). Zalecamy serię 10 zabiegów w cyklu 10-tygodniowym (zabieg raz w tygodniu!). Jeśli zdecydujecie się na całą serię zabiegów – ostatni zrobimy Wam gratis!

Jak zawsze zakup zabiegów możliwy jest u nas także w opcji karnetowej!

Szczegóły o naszym nowym zabiegu oraz dwóch pozostałych, które przywieźliśmy z ostatnich szkoleń kosmetycznych już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

Serdecznie zapraszamy do Gabinetu Kosmetycznego Prestige na ul. Dąbrowskiego 18G.