Tkanka tłuszczowa – jak z nią walczyć?

Tkanka tłuszczowa – jak z nią walczyć?

Oczywiście sposobów jest bardzo wiele. My dziś polecamy jeden z najskuteczniejszych. Nazwa się Elite Shape Face&Body i zrobił na nas piorunujące wrażenie.
Modelowanie sylwetki za pomocą tego urządzenia odbywa się na bazie trzech najnowocześniejszych technologii: fali radiowej bi-polarnej, masażu podciśnieniowego z samobieżnymi rolkami oraz lasera biostymulującego.
A co to dokładnie znaczy?
Bi-polarne fale radiowe wytwarzają ciepło, które w tkance tłuszczowej indukuje w proces selektywnej termolipolizy i prowadzi do rozkładu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczwe i gicerol. Obserwuje się także zwiększenie szybkości krążenia oraz przyspieszenie metabolizmu. Jednym słowem – same plusy.
Masaż podciśnieniowy, zwany inaczej endermologią oddziałuje na tkankę łączną. Dzięki niemu możemy pozbyć się cellulitu, wymodeować sylwetkę, poprawić kontury twarzy i odchudzić się. Masaż ten uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje produkcję włókien kolagenowych.
Biostymulujący laser ma z kolei wpływ na procesy w błonach komórkowych, które odpowiadają za transport substancji w organizmie. Reguluje m.in. usuwanie produktów przemiany materii, co oczyszcza skórę i poprawia wchłanianie substancji odżywczych oraz mikrokrążenie. Działanie lasera biostymulacyjnego powoduje też wzrost ilości fibroblastów i włókien kolagenowych, dzięki nim skóra jest bardziej elastyczna i mniej podatna na powstawanie zmarszczek.
Co zatem zyskujemy i jakich efektów możemy się spodziewać?
Jeden z naszych najnowszych nabytków – Elite Shape Face&Body zredukuje Twoją tkankę tłuszczową, aktywuje Twój metabolizm oraz likwiduje tak nielubiany przez kobiety cellulit! Wymodeluje według życzenia Twoją sylwetkę oraz ujędrni Twoją skórę. Zmniejszy także rozstępy i blizny!
Efekty widać już po 4 – 8 tygodniach! Warto przejść 6-15 zabiegów wykonywanych co najmniej 2 razy w tygodniu. My już znamy jego działanie i nie ukrywamy, że zadziwił nas baaaardzo! Przyjdź, zobacz, zapytaj 🙂