Konkurs z nagrodami dla Ciebie i Twojej Przyjaciółki – wyniki!

Konkurs z nagrodami dla Ciebie i Twojej Przyjaciółki – wyniki!

Zwycięzca jest … nie tylko jeden!
Tylko w Prestige wygrywasz Ty i Twoja Przyjaciółka!
Nasz konkurs trwał od 7 do 20 sierpnia. Zadaniem uczestników było napisanie: co podoba im się w Prestige, oznaczenie lub wskazanie osoby, której polecane są nasze usługi oraz udostępnienie posta.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział! Doceniamy każdą wypowiedź! Dziękujemy za udział i zachęcamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.
Oto lista nagrodzonych osób i nagród które otrzymają ich Przyjaciele i Znajomi!
Ola Toczek: (karnet na usługi w Prestige)
W Prestige lubię… P jak profesjonalizm, R jak relaks, E jak energia, S jak spokój , T jak tapeta kobieca na ścianie ?, I jak indywidualne podejście, G jak genialny masaż twarzy i E jak elegancja!Nagrodę dzięki Pani Oli otrzymają także: Elżbieta Daniel Kujawscy
Dana Dzikosia: (wybrany zapach Yodeyma 15ml) – prosimy o jak najszybszą informację, które zapachy zostały wybrane!
W Prestige lubię wszystko. Jestem stałą klientką. Olga jest osobą profesjonalną.? Zna się na tym co robi, widać że robi to całą sobą. Chce się tam wracać. Atmosfera jest super ? niezdecydowane powinny przyjść a nie zmienią salonu ?.Nagroda trafi również do Pani Teresy, znajomej Pani Danki!
Zuzanna Sikorska: (masło Cuccio)
W prestige lubię to ze zawsze jest tam przyjemna atmosfera , a wystrój ubarwia to wszystko . Są bardzo przemiłe panie oraz świetne zabiegi rożnego typu i rodzaju . Bardzo polecam salon prestige tym którzy jeszcze nie spróbowali . Będziecie zachwyceni ? Nie oznaczam zabiegów ponieważ moim zdaniem wszystkie są świetne ?Pani Zuzanna sprawi również niespodziankę swojej mamie 🙂
Po odbiór nagród serdecznie zapraszamy do Prestige (ul.Dąbrowskiego 18G) od poniedziałku 28 sierpnia!