Jesteśmy w kontakcie. Jesteśmy dla Was.

Jesteśmy w kontakcie. Jesteśmy dla Was.

Z informacji na dziś – wiemy, że aby nie narażać zdrowia Waszego oraz nas samych, powinniśmy zawiesić działalność stacjonarnego gabinetu PRESTIGE. Wiemy jednak doskonale, że pielęgnacji skóry nie da się zawiesić, dlatego jesteśmy dla Was: telefon kontaktowy: 794 337 228 oraz poprzez adres e-mail: prestige.kosmetyczka@op.pl

Zapewnimy Wam również dostęp do najwyższej jakości produktów i dostarczymy je Wam do domu – w dokładnie takiej samej cenie, jaką proponujemy w salonie. Przy każdej propozycji udostępniamy linki, byście mogły obejrzeć, poczytać o każdym produkcie informacje wprost od producenta. Pamiętajcie jednak, że wciąż jesteśmy do Waszej dyspozycji także w bezpośredniej rozmowie telefonicznej. Doradzimy, pomożemy wybrać, ustalimy najbardziej korzystne dla Was warunki dostawy. Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce zobaczymy się osobiście, bo nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, rozmowy, uśmiechu i pozdrowienia.

Za dostawę można płacić kartą (dysponujemy mobilnym terminalem) – opłata bezpieczna dla obu stron. Zdajemy sobie sprawę, że bez względu na otaczający nas niepokój, należy dbać o swoje zdrowie, o swoją skórę. I choć zdecydowanie wolałybyśmy spotkać się bezpośrednio z Wami – to próbujemy w tej sytuacji wyjść na przeciw Wam i Waszym potrzebom – oferujemy

  1. Koreańskie kosmetyki, czyli wschodnio-orientalną pielęgnację na najwyższym poziomie do domowego użytku.

Maseczki w płacie i nie tylko, toniki, peelingi, serum oraz kremy – to wszystko na Wasze życzenie zostanie bezpiecznie dostarczone do Was! Zapraszamy do zakupu, a asortyment dostępny jest tu.

2. Coś na czasie – czyli lecznicza moc Swederm (naszej perełki wśród kosmetyków).

Te kosmetyki, a szczególnie uwielbiany przez nasze Klientki krem do rąk z witaminą E – HUDSALVA VITAMIN E, to jedno z najlepszych antidotum na wysuszone dłonie po częstej dezynfekcji – dostępny od ręki – także w postaci mini produktów w tubkach o pojemności 10 ml w cenie 6 złotych. O nim zresztą planujemy trochę dłuższą opowieść, bo jest tego wart! Jeśli chcecie obejrzeć całą ofertę to zapraszamy tu.

3. Nadal bardzo polecamy nasz ostatni hit – Peel Mission.

Wiele z Was miało już okazję zobaczyć jak cudowne efekty zostawia na skórze. Szczególnie na ten czas proponujemy Wam żel pod oczy do samodzielnego stosowania. Ale także środki do demakijażu, toniki oraz żele i kremy pielęgnacyjne.

4. Jak kremy to absolutnie te ze sprawdzoną skutecznością.

Wiecie, że zawsze sięgamy dla Was po to, co najlepsze i w czego skuteczność nie tylko wierzymy, ale sprawdziłyśmy to na sobie i w naszej codziennej pracy. Do domowej pielęgnacji twarzy polecamy oczywiście niezawodną Clarenę oraz Acidboost.

5. Pytacie nas o zapachy marki Yodeyma – oczywiście mamy je dla Was!

Yodeyma (spis zapachów damskich i męskich) dostępna jest we flakonach o pojemności: 15ml – 25zł, 50ml – 59zł, 100ml – 99zł (dwa ostatnie tylko na zamówienie), o terminach zamówień będziemy informować w postach.

6. Pamiętajcie także, że ciągle czekają na Was karnety upominkowe, które możecie wykorzystać już w pierwszych dniach po odwołaniu stanu epidemicznego w Polsce.

Życzymy Wam dużo zdrowia, liczymy na kontakt z Wami, na to, że nie zapomnicie przez te kilka tygodni o Prestige (wspomagajcie lokalnych przedsiębiorców 🙂 ). Życzymy Wam pięknej wiosny, choć na razie widocznej tylko spoza okiennej szyby!