Dziewczyny i chłopaki! Idziemy do przodu – czyli lifting bez skalpela! Tylko w Prestige!

Dziewczyny i chłopaki! Idziemy do przodu – czyli lifting bez skalpela! Tylko w Prestige!

W Prestige nie stoimy w miejscu – pędzimy za wszelkimi nowinkami kosmetologicznymi!

Na rynku pojawiła się absolutna nowość. Ciekawe jej efektów – spróbowałyśmy! To absolutny ewenement! SygmaLift to idealne rozwiązanie dla osób chcących ujędrnić i odmłodzić swoją skórę, bez ingerencji chirurgicznej czy ostrzykiwania. Łączy działanie zogniskowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności (HIFU), działających na remodeling i lifting twarzy, oraz zimnego lasera biostymulacyjnego o długości fali 635 nm, dodającego skórze blasku, zapewniając bezbolesne, szybkie modelowanie konturu twarzy.

Powoduje widoczne odmłodzenie skóry, redukcję zmarszczek i poprawienie owalu twarzy, poprzez zniwelowanie m.in. „drugiego podbródka”. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, a po wykonaniu całej serii uzyskuje się spektakularny i trwały efekt terapeutyczny (nawet 2 lata!). Jak to działa?

To potrójny mechanizm działający w trzech płaszczyznach!
1. Głowica HIFU, dzięki precyzyjnemu działaniu na różnych głębokościach, rozbija komórki tłuszczowe w obrębie m.in. podbródka i dolnych partii twarzy.
2. Tri-Micro Focal doskonale nadaje się do redukcji zmarszczek w okolicy czoła, oczu i ust. Dodatkowo pobudza syntezę i przebudowę kolagenu oraz regenerację tkanek, tym samym wygładzając i odmładzając skórę.
3. Zimny laser o długości fali 635 nm do biostymulacji, poprawia odcień skóry oraz nadaje jej blasku i świeżego, młodzieńczego wyglądu.

Wynikiem takiego działania na tkanki są doskonałe efekty uzyskiwane w przypadku podwójnego podbródka, liftingu i modelowania owalu twarzy, wygładzania zmarszczek w okolicy oczu, ust i czoła czy poprawy kolorytu i struktury skóry.

Prestige to pierwszy w Iławie gabinet oferujący tę usługę! W olsztyńskich gabinetach koszt na jedną partię twarzy wynosi 390 zł. U nas taniej dla 5 pierwszych osób, które umówią się na 11 grudnia – oferujemy za 290 zł. Jeśli zechciecie zapisać się na dwie partie ciała – to koszt wyniesie 490 zł. Cała twarz (5 partii) to 990 zł.

Gwarantujemy zadowalający efekt:
LIFTING I „ZAGĘSZCZENIE TWARZY”, WIDOCZNE ZMNIEJSZENIE WIOTKOŚCI SKÓRY, REGENERACJA KOLAGENU, REDUKCJA ZMARSZCZEK, POPRAWA ELASTYCZNOŚCI SKÓRY, PODNIESIENIE BRWI, POPRAWA OWALU TWARZY, PODNIESIENIE POLICZKÓW, LIKWIDACJA DRUGIEGO PODBRÓDKA!

Do wyboru: – czoło – okolice oczu – policzki/okolice ust – broda/podbródek – szyja