Depilacja laserem Light Sheer to same korzyści!

Depilacja laserem Light Sheer to same korzyści!

Wyobraź sobie, że nie musisz co kilka dni pozbywać się zbędnego owłosienia… , że nie wydajesz pieniędzy na golarki (50-150 zł), jednorazowe maszynki (2-4 zł), pianki (6-9 zł) oraz kojące balsamy (6-29 zł). Pomyśl ile oszczędzasz pieniędzy i czasu… Wyobraź sobie, że każdego dnia bez obaw możesz użyć dezodorantu, antyperspirantu…

A teraz pomyśl sobie, że na pozbycie się owłosienia musisz poświęcić jedynie kilka minut i to raz na kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. Wydaje się niemożliwe?
Masz rację!
Wydaje się!
W Prestige w Iławie mamy rozwiązanie idealne! Specjalnie dla Was przetestowałyśmy na sobie depilację laserem. Efekty? Po pierwsze jesteśmy same zadziwione rezultatem – nie depilujemy się od kilku tygodni, a nasza skóra jest gładziuteńka! Po drugie straszono nas, że przeokropnie boli – a to nieprawda!!! – to uczucie można porównać do mrowienia. Po trzecie postanowiłyśmy zaproponować Wam depilację w super promocji:

Każda następna depilacja laserem umówiona tego samego dnia to kilkanaście złotych taniej! Jak to wygląda?

Zamawiasz depilację wąsika, pach i bikini niepełne. Każda z nich oddzielnie kosztuje odpowiednio: 89 zł, 189 zł oraz 239 zł – razem 517 zł. W naszej promocji: za najdroższą z nich płacisz 239 zł, na drugą w kolejności w cenie masz aż 15% rabat (czyli za pachy płacisz 161 zł), a na najtańszą masz rabat 20% (72 zł) – w sumie zapłacisz 472 zł, a więc oszczędzasz aż 45 zł! Każda następna (ceny od góry w dół) to kolejne 5% zniżki!

Dzięki depilacji laserem, która nie tylko krótko trwa (przykładowo: pachy to zaledwie 10 minut), zapewnia Ci oszczędność czasu oraz pieniędzy i sprawia, że na kilka tygodni zapominasz o depilowaniu zbędnego owłosienia, a Twoja skóra „odpoczywa” od podrażnień. Korzyści? w każdej chwili biegniesz na basen – bo już jesteś gotowa, nie wydajesz pieniędzy na golarki i pianki. Nie odczuwasz dyskomfortu podczas używania antyperspirantu. Twoja skóra zawsze jest gładka i pozbawiona owłosienia, meszku, zarostu…

Zapraszamy na kolejną w naszym gabinecie sesję depilacji laserem – już w środę 8 listopada – zapisy w godzinach 8-20. Śpieszcie się, bo miejsc ubywa szybko!

Ceny zabiegów:
górna warga-89 zł
broda-189 zł
policzki-189 zł
bikini-239 zł
bikini głębokie-289 zł
pachy-189 zł
ramiona-289 zł
przedramiona-289 zł
całe ręce – (ramiona+przedramiona) 479 zł
łydki i stopy – 339 zł
uda i kolana – 389 zł