Przedłużanie rzęs – dlaczego wybrać Prestige?

Przedłużanie rzęs – dlaczego wybrać Prestige?

Olga Poprawska z PRESTIGE ma kilkunastoletnie doświadczenie w kosmetyce. Od 10 lat wykonuje także zabieg doklejania rzęs metodą 1:1. Na Wasze życzenie odpowiedziała na pytania internautek z Facebooka.

Proszę podać zalety doklejania rzęs metodą 1:1
Ta metoda pozwala nam otrzymać efekt o jakim marzymy. Sprawia, że Twoje rzęsy będą dłuższe, podkręcone i/lub zagęszczone. Do kształtu Twojego oka dobieramy odpowiednią długość rzęsy oraz stopień jej wygięcia. Rzęsy wytuszowane musisz codziennie zmywać i znów malować. Rzęsy Lash Perfect, na których pracuje PRESTIGE są czarne i nie ma potrzeby ich tuszowania. To ogromna oszczędność czasu!Poza tym rzęsy wyglądają naturalnie – wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Nie ma tez mowy o rozmazaniu się!:)

Jak często trzeba zgłosić się na zabieg, by efekt był zadowalający?
Średnio co 3-4 tygodnie należy uzupełnić rzęsy. Powodem tego jest fakt, że Lash Perfect są doklejane do naturalnych rzęs, które właśnie co jakiś czas wypadają, a wraz z nimi te rzęsy doklejane. Warto dodać, że zabieg uzupełnienia rzęs jest tańszy od tego, który wykonujemy po raz pierwszy.
Dlaczego warto wykonać ten zabieg akurat w Prestige, co wyróżnia Panią spośród innych kosmetyczek?

Zabieg doklejania rzęs wykonuję od ponad 10 lat, robię to niemal codziennie, dlatego gwarantuję pełen profesjonalizm. Zjawiasz się odpoczywasz na moim fotelu, a po kilkudziesięciu minutach masz piękne rzęsy i to na długo!