Pielęgnacja stóp

Prosimy wybrać zabieg  z menu po prawej stronie

Zabieg na stopy SPA CUCCIO

opis zabiegu: Zabieg SPA Cuccio to idealny sposób na regenerację i odżywienie skóry stóp. Użyte w nich kosmetyki, wyłącznie naturalnego pochodzenia są najlepszym dla naszej skóry eliksirem młodości i piękna. W pierwszej kolejności na stopy nakładany jest peeling, którego zadaniem jest złuszczenie naskórka. Następnie w skórę wmasowywany jest olejek winogronowy, który intensywnie nawilża oraz maska z dodatkiem korzenia żywokostu, która ma działanie przeciwzapalne.

czas: 45 – 100 minut
cena: 55 – 130 zł
sugerowane kosmetyki: masło Cuccio

Malowanie paznokci stóp / Pedicure z pomalowaniem lakierem lub hybrydą

malowanie:

opis: malowanie paznokci lakierem lub hybrydą. ciekawym i świetnie uzupełniającym dodatkiem do pomalowanych paznokci są zdobienia. obecnie na rynku są ich ogromne ilości. w Prestige oferujemy niemal wszystkie: m.in. cyrkonie, brokat, szablony, metalic, naklejki, zdobienia malowane ręcznie.

czas: 40 minut
cena: 40 – 50 zł (pomalowanie paznokci) + 15 zł za wysterylizowane w szpitalnym autoklawie cążki;

pedicure:

opis: przed pomalowaniem paznokci lakierem lub hybrydą: zmiękczamy zrogowaciały naskórek, opracowujemy frezarką i wykonujemy peeling stóp.

czas: (pedicure+malowanie paznokci)  60-80 minut
cena: 75 zł (pomalowanie paznokci lakierem), 100 zł (pomalowanie paznokci hybrydą) + 15 zł za wysterylizowane w szpitalnym autoklawie cążki;

Parafina na stopy

opis: parafina to produkt naturalny (pochodzi z destylacji ropy naftowej) i posiada właściwości natłuszczające. nie nawilża, ale tworzy warstwę ochronną, która zamyka wilgoć w skórze. jej zaletą jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku czego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w preparatach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej.

czas: 40 minut

cena: 69 złotych