O prestige

Szanowni Klienci

 

Od 2004 pomagamy poczuć się Wam wyjątkowo. Wiele lat praktyki, szkolenia u krajowych mistrzów i profesjonalne kosmetyki gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Od 2012 działamy pod własną marką „Prestige”, która stała się już synonimem wysokiej jakości. Z roku na rok, rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę tak, aby jak najlepiej służyć Naszym Klientkom.

 

Dzięki profesjonalizmowi i świetnym opiniom Olga Poprawska została wybraną Kosmetyczką Roku w plebiscycie Gazety Iławskiej w 2013 roku.

 

Pracujemy na najlepszych światowych markach, rekomendowanych przez gwiazdy Hollywood np. OPI. Doskonaliliśmy się na warsztatach z metody depilacji słynnej marki DEPILEVE.

 

Zajmujemy się głównie zabiegami twarzy: przedłużanie i zagęszczanie rzęs, trwała na rzęsy, lifting, oczyszczanie, maseczki i masaż twarzy. Prestige to także bezbolesna depilacja ciała oraz niezwykle skuteczna depilacja laserem Light Sheer a także przekłuwanie uszu. Zadbamy również o Twoje dłonie i stopy – zdobienie (lakier i żelolakier), manicure i pedicure.

 

Korzystając z naszych usług masz zagwarantowaną profesjonalną usługę i bezpłatną fachową poradę.